Franciszek FeldmanZofia Szewczyk

Jan FeldmanBronisława Gałat

Antoni Feldman

l i n k s
Children with:
Ludmiła Reziecka

Children:
Maja Elżbieta Feldman
Antoni Feldman
  • Born: 10 Mar 1941, Nisko
  • Married to Ludmiła Reziecka
  • Occupation: Nisko

    Ukończył Szkołę Podstawowš w Nisku., Technikum Hutnicze -Wydział Obróbki Skrawaniem w Stalowej Woli. Po 3 mies. praktykach w 1953 r w Hucie St. Wola, 3 mies. praktykach w Niżańskich Zakładach Przemysłu Drzewnego, jako tokarz podejmuje pracę w Zakładzie Telekomunikacji w Nisku. Kończy Technikum Lotnictwa-Oficerskš Szkołę Wojsk Lotniczych w Ole?nicy. Do 1970 roku pełni kolejno funkcje w Jednostce Wojskowej Lotnictwa My?liwsko-Szturmowego Marynarki Wojennej (majstra maszyn elektrycznych, st. majstra maszyn elektrycznych, elektroenergetyka lotniska oraz cz. p. o. komendanta lotniska. W okresie 1963-70 kończy WUML-ekonomiczny i pedagogiczny. Prowadzi kursy z ZDZ dla czeladników elektroenergetyki (lotnisko).
    1970 r. przenosi się do Szczecina. Obejmuje stanowiska gr. energetycznej i płetwonurków, następnie z-cy dowódcy ds technicznych. W 1972 r kończy Centrum Doskonalenia Oficerów w Rembertowie, kurs BHP II stopnia.
    W 1973 r przenosi się do Gdyni, kończy AWF. Z powodu urazów kręgosłupa (barku i kręgów szyjnych), zwolniony do rezerwy w stopniu majora. Przenosi się do Niska.

  • Generated by GreatFamily 1.1 - FREEWARE